PROSTOWANIE KERATYNOWE DIAMOND TOUCH

PROSTOWANIE WŁOSÓW KERATYNĄ DIAMENTOWĄ

 Diamond Touch Luxury Keratin

Keratyna Diamentowa zawiera specjalnie opracowaną formułę, która rewolucyjnie wpłynęła na końcowy efekt zabiegu oraz ochronę włosa na długo po nim.

Formuła opracowana w 2017 roku, została zaprojektowana tak, aby zapewnić optymalne zabezpieczenie włosów przed złamaniem oraz wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Ta formuła, to wielopłaszczyznowy kompleks na bazie białka, który działa na wszystkie trzy podstawowe parametry wytrzymałości włosa – właściwości rozciągające, zginanie oraz ścieranie się naskórka.

Unikalny skład chemiczny formuły umożliwia głęboką penetrację naskórka włosa, wzmacniając go od wewnątrz, jednocześnie chroniąc zewnętrzną powierzchnię włosów.

Badania potwierdziły, że produkt zawierający tą unikalną formułę chroni włosa trzykrotnie lepiej, niż ten sam produkt pozbawiony jej.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, KERATYNA DIAMENTOWA, oprócz prostowania, wygładzania oraz odżywiania włosów, daje następujące korzyści:

  • zdecydowanie wzmacnia dziewicze włosy, oraz te, poddane wszelkim zabiegom chemicznym (szczególnie rozjaśnione blondy)
  • daje 3 krotnie większą ochronę oraz wzmocnienie włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi w porównaniu do produktów konkurencyjnych
  • znacząco zwiększa ochronę włosów przez łamaniem się

Keratyna DIAMENTOWA jest idealna do KAŻDEGO rodzaju włosów – bardzo dobrze radzi sobie z regeneracją i odżywianiem zniszczonych blondów.

Oprócz unikalnej formuły, keratyna ta zawiera cząstki DIAMENTÓW, a DIAMENT to Wasz najlepszy przyjaciel, zgadza się? 🙂

Jak zapewne wiecie, diament jest najtwardszym minerałem występującym na Ziemi.

Jego zastosowanie w keratynie, pozwoliło na maksymalne utrwalenie efektu zabiegu, który utrzymuje się nawet do 6 miesięcy i dłużej.

Dodatkowo Wasze włosy otrzymają mega blask, bowiem pyłek diamentowy łączy się z włosem, dzięki czemu włos odbija promienie światła pod różnym kątem, co daje bardzo dobry rezultat!