INSTA.LIGHT

GOTOWA BY LŚNIĆ?

Jeśli kochasz EFEKT LUSTRA na swoich włosach – to ta ekspresowa regeneracja będzie dla Ciebie idealnym wyborem!

INSTA.LIGHT to zabieg bankietowy, który w zaledwie 40-60 minut nadaje włosom niesamowity połysk, dzięki połączeniu działania 4 produktów, oczywiście od marki milk_shake:

Zaledwie 5 kroków dzieli Cię od efektu lśniących włosów:

  1. Mycie szamponem z efektem wypełnienia łuski włosa, formułą z ekstraktami owocowymi, które dostarczają niezbędnych minerałów i witamin, nada Twoim włosom elastyczność i sprawi, że staną się mocniejsze. Zapach brzoskwini i kremowa formuła sprawią, że kilka minut na naszym fotelu stanie się ekspresowym SPA dla włosów i zmysłów.
  2. Kuracja maską z kwasem hialuronowym, która w kilka sekund rozplątuje i nawilża włosy, nadając im natychmiastowy połysk i likwidując puszenie, wygładza porowatość włosów i zamyka ich łuski, sprawi, że Twoje (nawet) farbowane i poddawane różnym zabiegom włosy będą nawilżone i błyszczące jak nigdy dotąd!
  3. Laminujący fluid nada ekstra efekt nabłyszczenia. Jego dodająca blasku formuła jest wzbogacona o proteiny mleka i słodkich migdałów. Fluid sprawi, że włosy będą pełniejsze i uszczelnione.
  4. Ekspresowe wtłaczanie preparatów ciepłym strumieniem powietrza suszarki, sprawi, że fluid laminujący będzie idealnie przylegał do włosów.
  5. Termo-ochrona i prostownica to duet idealny podczas ostatniego etapu zabiegu. Dzięki temu uzyskasz efekt ekspresowej laminacji i lustra na włosach. Będziesz lśnić na imprezie jak nigdy dotąd!

Ile trwa zabieg INSTA.LIGHT?

Zabieg w całości trwa 30-60minut, a podczas koloryzacji-dodatkowe 20minut.

Jak długo utrzymuje się efekt INSTA.LIGHT?

Efekt utrzymuje się do 3 myć.

Kiedy warto wykonać zabieg INSTA.LIGHT?

Zabieg jest idealny przed wielkim wyjściem, ważnym wydarzeniem, imprezą lub po prostu jeśli kochasz, gdy Twoje włosy lśnią spektakularnym blaskiem.

Czy można wykonać ten zabieg w trakcie koloryzacji?

Oczywiście! To ekspresowe nabłyszczenie to zaledwie kilkanaście minut, które musisz doliczyć podczas koloryzacji czy stylizacji włosów w naszym salonie!

Aktualne ceny zabiegu INSTA.LIGHT znajdziecie w zakładce – CENNIK. Rezerwuj zabieg INSTA.LIGHT i lśnij niepowtarzalnym blaskiem 🙂