PRZEKŁUWANIE USZU METODĄ BLOOMDAHL

Szukasz bezpiecznego sposobu, aby przekłuć uszy sobie albo swojemu dziecku?

Trafiłeś właściwie – bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje metoda Blomdahl.

Na pierwszym miejscu stawiamy Wasze bezpieczeństwo i zdrowie oferując bezpieczną metodę przekłuwania uszu oraz przyjazną skórze dziecka biżuterię.

Mając na uwadze dobro dzieci, w House of Beauty oferujemy medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu? Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha… Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa dla dziecka.

MEDYCZNE STANDARDY BLOMDAHL:

  • Sterylnie i bezpiecznie

Metoda, którą oferujemy została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak, aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

  • Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Kolczyki do przekłuwania Blomdahl zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą również być noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ wykonane są z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra.

  • Masz alergię kontaktową skóry?

Nie masz, to wspaniale! Możemy pomóc Ci uniknąć jej również w przyszłości.

Alergia kontaktowa może rozwinąć się w każdym wieku, dlatego Blomdahl przykłada tak dużą wagę do doboru bezpiecznych materiałów.

  • Krótszy okres gojenia

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

 

8 ZASAD BLOMDAHL:

Masz wątpliwości przed przekłuwaniem uszu metodą Blomdahl?

Przedstawiamy 8 zasad, które gwarantują sukces przed, podczas i po przekłuwaniu:

JAK PRZEBIEGA ZABIEG PRZKŁUWANIA OBU USZU JEDNOCZEŚNIE METODĄ BLOMDAHL:

Od razu należy wspomnieć o jednej z największych zalet tej metody – zabieg trwa tylko kilka minut! Kilka minut i po strachu.

Po dezynfekcji miejsca, które zostanie przekłute zostaje ono oznaczone specjalnym markerem. Następnie w obecności dziecka i opiekuna otwierana jest sterylna kaseta z wybranymi kolczykami.

Kolczyki umieszcza się w aparacie do przekłuwania uszu., a następnie odciąga się spust w pistoletach i zdejmuje osłony bezpieczeństwa.

Największą zaletą dla dziecka jest zdecydowanie to, że przekłuwamy obie dziurki jednocześnie. Raz, dwa i po wszystkim  🙂

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
Przed zabiegiem Blomdahl nie należy przez 3 dni przyjmować leków, które rozrzedzają krew.
Ponadto dorośli, którzy planują przekłucie uszu, nie powinni spożywać alkoholu na dzień przed zabiegiem i
w dniu zabiegu.

ZALETY METODY BLOMDAHL:

  • Gwarancja higieny: aparat do przekłuwania uszu jest wyposażony w jednorazową, sterylną kasetę gwarantującą maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed zakażeniem
  • Maksymalna ochrona i pewność: Opakowanie kasety zawierające jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek) każdorazowo otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta. Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji.
  • Szybkie gojenie po przekłuciu: Kolczyki do przekłuwania uszu metodą Blomdahl zostały specjalnie zaprojektowane, w taki sposób, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, a także umożliwić późniejsze, bezproblemowe zakładanie „normalnych” kolczyków. Kolczyki Blomdahl wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów, odpowiednich nawet dla osób z alergią. Kluczem do szybkiego gojenia ucha po zabiegu jest opatentowana zatyczka gwarantująca odpowiednią cyrkulację powietrza w miejscu przekłucia. Zatyczka zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie, pozostając w bezpiecznej odległości od płatka ucha, bez możliwości jej dociśnięcia, całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu, zapewniając bezpieczeństwo skóry za uchem.
  • Kolczyki Blomdahl: Dostępne kolczyki wykonane są albo z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu albo z czystego tytanu medycznego (zatyczka również). Kolczyki Blomdahl zostały opracowane w porozumieniu z lekarzami dermatologami i alergologami. Nie ma ryzyka powstania reakcji alergicznej na nikiel.
  • Jednoczesne przekłucie obu uszu: Metoda Blomdahl jest zdecydowanie szybsza i bardziej komfortowa dla dziecka. Jeden „strzał” i po sprawie. Marzenie o kolczykach jest w zasięgu ręki.

ZALECENIA PO ZABIEGU:

Cennik

PRZEKŁUWANIE USZU METODĄ BLOMDAHL
Metoda Blomdahl gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu, mając na uwadze dobro dzieci oraz zdrowie ich skóry. System Blomdahl jest bezpieczny dla alergików. Zapewnia szybkie gojenie uszu po przekłuciu.
PRZEKŁUWANIE OBU USZU JEDNOCZEŚNIE METODĄ BEZHUKOWĄ BLOMDAHL 60 zł 25min
PRZEKŁUWANIE USZU METODĄ BEZHUKOWĄ BLOMDAHL 45 zł 25min
KOLCZYKI WYKONANE Z PLASTIKU MEDYCZNEGO Kolczyki wykonane z plastiku medycznego firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. W pełni bezpieczny dla skóry dzieci i dorosłych. Kolczyki znajdują się w sterylnej kasecie, która otwierana jest podczas zabiegu co gwarantuje 100% sterylność i higienę. Niektóre modele kolczyków zawierają oryginalne kryształki Svarowskiego. 70 zł
KOLCZYKI WYKONANE Z TYTANU MEDYCZNEGO W pełni bezpieczne dla skóry dzieci i dorosłych. Kolczyki znajdują się w sterylnej kasecie, która otwierana jest podczas zabiegu co gwarantuje 100% sterylność i higienę. Niektóre modele kolczyków zawierają oryginalne kryształki Svarowskiego. 85 zł
Łączna cena przekłuwania to koszt usługi + koszt kolczyków. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyłącznie kolczyki marki Blomdahl w sterylnej kasecie.