PRZEKŁUWANIE USZU METODĄ BLOOMDAHL

Szukasz bezpiecznego sposobu, aby przekłuć uszy sobie albo swojemu dziecku?

Trafiłeś właściwie – bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje metoda Blomdahl.

Na pierwszym miejscu stawiamy Wasze bezpieczeństwo i zdrowie oferując bezpieczną metodę przekłuwania uszu oraz przyjazną skórze dziecka biżuterię.

Mając na uwadze dobro dzieci, w House of Beauty oferujemy medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu? Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha… Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa dla dziecka.

MEDYCZNE STANDARDY BLOMDAHL:

  • Sterylnie i bezpiecznie

Metoda, którą oferujemy została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak, aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

  • Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Kolczyki do przekłuwania Blomdahl zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą również być noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ wykonane są z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra.

  • Masz alergię kontaktową skóry?

Nie masz, to wspaniale! Możemy pomóc Ci uniknąć jej również w przyszłości.

Alergia kontaktowa może rozwinąć się w każdym wieku, dlatego Blomdahl przykłada tak dużą wagę do doboru bezpiecznych materiałów.

  • Krótszy okres gojenia

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

 

8 ZASAD BLOMDAHL:

Masz wątpliwości przed przekłuwaniem uszu metodą Blomdahl?

Przedstawiamy 8 zasad, które gwarantują sukces przed, podczas i po przekłuwaniu:

JAK PRZEBIEGA ZABIEG PRZKŁUWANIA OBU USZU JEDNOCZEŚNIE METODĄ BLOMDAHL:

Od razu należy wspomnieć o jednej z największych zalet tej metody – zabieg trwa tylko kilka minut! Kilka minut i po strachu.

Po dezynfekcji miejsca, które zostanie przekłute zostaje ono oznaczone specjalnym markerem. Następnie w obecności dziecka i opiekuna otwierana jest sterylna kaseta z wybranymi kolczykami.

Kolczyki umieszcza się w aparacie do przekłuwania uszu., a następnie odciąga się spust w pistoletach i zdejmuje osłony bezpieczeństwa.

Największą zaletą dla dziecka jest zdecydowanie to, że przekłuwamy obie dziurki jednocześnie. Raz, dwa i po wszystkim  🙂

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
Przed zabiegiem Blomdahl nie należy przez 3 dni przyjmować leków, które rozrzedzają krew.
Ponadto dorośli, którzy planują przekłucie uszu, nie powinni spożywać alkoholu na dzień przed zabiegiem i
w dniu zabiegu.

ZALETY METODY BLOMDAHL:

  • Gwarancja higieny: aparat do przekłuwania uszu jest wyposażony w jednorazową, sterylną kasetę gwarantującą maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed zakażeniem
  • Maksymalna ochrona i pewność: Opakowanie kasety zawierające jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek) każdorazowo otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta. Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji.
  • Szybkie gojenie po przekłuciu: Kolczyki do przekłuwania uszu metodą Blomdahl zostały specjalnie zaprojektowane, w taki sposób, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, a także umożliwić późniejsze, bezproblemowe zakładanie „normalnych” kolczyków. Kolczyki Blomdahl wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów, odpowiednich nawet dla osób z alergią. Kluczem do szybkiego gojenia ucha po zabiegu jest opatentowana zatyczka gwarantująca odpowiednią cyrkulację powietrza w miejscu przekłucia. Zatyczka zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie, pozostając w bezpiecznej odległości od płatka ucha, bez możliwości jej dociśnięcia, całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu, zapewniając bezpieczeństwo skóry za uchem.
  • Kolczyki Blomdahl: Dostępne kolczyki wykonane są albo z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu albo z czystego tytanu medycznego (zatyczka również). Kolczyki Blomdahl zostały opracowane w porozumieniu z lekarzami dermatologami i alergologami. Nie ma ryzyka powstania reakcji alergicznej na nikiel.
  • Jednoczesne przekłucie obu uszu: Metoda Blomdahl jest zdecydowanie szybsza i bardziej komfortowa dla dziecka. Jeden „strzał” i po sprawie. Marzenie o kolczykach jest w zasięgu ręki.

ZALECENIA PO ZABIEGU: