KOLORYZACJA BRWI I RZĘS FARBKĄ ARGANOWO-KERATYNOWĄ

House of Beauty to miejsce, w którym walory estetyczne liczą się równie mocno jak właściwości pielęgnujące.

Dla Klientek, które wyznają podobne wartości mamy coś ekstra – koloryzację brwi i rzęs farbką arganowo-keratynową, która sprawi, że Twoje brwi (i rzęsy) będą nie tylko podkreślone pięknym kolorem, ale także wypielęgnowane i wzmocnione.

Unikalna farbka używana do koloryzacji zawiera 3 składniki, które odpowiadają za jej zdrowotne właściwości. Dzięki nim, a także delikatnemu aktywatorowi używanemu podczas zabiegu, farby mogą nie tylko barwić włoski, ale również działać jako kuracja wzmacniająca, szczególnie po liftingu bądź laminacji rzęs.

Co sprawia, że farbki używane podczas zabiegu są wyjątkowe?

Składniki tj. olej arganowy, keratyna, aloes oraz wiele witamin z grupy B, które stymulują włos do wzrostu.

OLEJ ARGANOWY

Olej arganowy wnika w pory włosów i poprawia ich elastyczność i giętkość.

Ponadto odżywia mieszki włosowe w fazie wzrostu, chroni przed nadmierną wilgocią, co z kolei przywraca połysk włosów. Ma również właściwości kosmetyczne: zawiera naturalne przeciwutleniacze, zachowuje naturalną równowagę wilgoci, spowalnia proces starzenia się włosów, wzmacnia i odżywia rzęsy i brwi.

KERATYNA

Keratyna jest głównym budulcem włosów. Zastosowana w farbie ma za zadanie wzmocnić i odbudować włoski.

ALOES

Aloes działa łagodząco, nawilżająco i przeciwzapalnie. Dzięki bogatej kolorystyce farb dobór idealnego odcienia do karnacji jest banalnie prosty.

Podstawową zaletą koloryzacji włosków farbką arganowo-keratynową jest to, że można jej używać nawet do słabych włosków, ponieważ ma ona działanie głęboko odżywcze i pielęgnujące. Dodatkowym atutem jest to, że kolor na włoskach utrzymuje się nawet do 6 tygodni!

Czym różni się ten zabieg od klasycznej henny?

Podstawową różnicą są składniki zawarte w farbkach. Celem zabiegu jest nie tylko koloryzacja włosków, a przede wszystkim – pielęgnacja i wzmocnienie. Właśnie to odróżnia ten zabieg od klasycznej henny wykonywanej tradycyjną farbką.

Ile trwa zabieg?

Koloryzacja brwi farbką z regulacją pęsetą lub woskiem trwa ok. 30minut. Jeśli dodatkowo chcemy „ufarbować” również rzęsy – należy doliczyć 15minut.

Ile kosztuje ten zabieg?

Koloryzacja rzęs farbką arganowo-keratynową to koszt 35zł.

Koloryzacja brwi farbką arganowo-keratynową kosztuje 40zł.

Koloryzacja brwi farbką z regulacją pęsetą lub woskiem kosztuje 50zł.

Koloryzacja brwi, a także rzęs farbką oraz regulacja brwi pęsetą lub woskiem to koszt 65zł.

Ile utrzymuje się kolor na włoskach?

Kolor utrzymuje się na włoskach nawet do 6 tygodni – jest to jednak kwestia indywidualna, na którą wpływ ma wiele czynników tj. tryb życia, codzienna pielęgnacja, pH skóry, a także uwarunkowania genetyczne.

Czy farbki są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry?

Oczywiście, że tak! Używamy farb wiodącej, hiszpańskiej marki. Produkty te są przebadane dermatologicznie, a także okulistycznie. Posiadają najlepsze składniki aktywne i najbardziej innowacyjne formuły opracowane we własnym laboratorium w Barcelonie.

Czy koloryzację farbką mogę wykonywać kobiety w ciąży lub karmiące?

Tak! Farbka jest bezpieczna również dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących swoje pociechy.

Czy są jakieś szczególne zalecenia po zabiegu?

Podobnie jak po innych zabiegach na brwi i rzęsy bardzo istotne są pierwsze 24h po zabiegu, ponieważ mają one wpływ na trwałość i finalny efekt. Dlatego w tym czasie zalecamy:

– unikać kontaktu włosków z wodą (oczyść delikatnie skórę twarzy delikatnym płynem, omijając okolice oczu i brwi)

– unikać kontaktu włosków z produktami do demakijażu, szamponami i innymi płynami kosmetycznymi

– warto też zrezygnować z wizyty na basenie, w solarium czy na saunie

Po upływie 24h miej należy mieć na uwadze fakt, że kosmetyki na bazie olejów oraz złuszczające mogą przyczyniać się do blaknięcia koloru. Najlepiej sprawdzaj składy kosmetyków przed zakupem – najbezpieczniejsze są te na bazie żelu bądź kremu, ponieważ są delikatne.

Mamy nadzieję, że rozwiałyśmy Wasze wszelkie wątpliwości na temat zabiegu.

W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z naszymi specjalistkami w dziedzinie stylizacji brwi i rzęs pod numerem salonu – 500 415 900.

Nie od dziś wiemy, że z odrobinką koloru brwi wydają się pełniejsze i zdrowsze, a rzęsy – dłuższe i bardziej widoczne. Koloryzacja brwi i rzęs to idealny sposób na uzyskanie makijażu przy minimalnym wysiłku, delikatne podkreślenie urody jak i całkowita zmiana odcienia. Z tymi farbkami – wszystko jest możliwe i na wyciągnięcie ręki!