BONY PODARUNKOWE

Bywa, że trudno jest wymyślić trafiony prezent.
Kolejne perfumy, biżuteria czy ubranie… pomysłów z każdą okazją ubywa.

Prezenty materialne trzeba znaleźć, kupić, zapakować, a potem skrzętnie ukrywać do czasu okazji. Bon podarunkowy na usługi fryzjerskie bądź kosmetyczne w salonie House of Beauty to podarunek jedyny w swoim rodzaju.
Wyraża troskę, którą darzysz obdarowywaną osobę poprzez ofiarowanie jej czegoś co stanie się niezapomnianym i luksusowym doświadczeniem w salonie urody House of Beauty. 

Nasz bon podarunkowy jest elegancki i dyskretny, zapakowany w gustowną kopertę będzie idealnym pomysłem na prezent.


     REGULAMIN BONÓW PODARUNKOWYCH W HOUSE OF BEAUTY:
  1. Bon podarunkowy musi zawierać pieczątkę salonu House of Beauty, aby został zrealizowany.
  2. Bon podarunkowy w salonie House of Beauty ważny jest 6 miesięcy kalendarzowych od daty zakupu umieszczonej na bonie.
  3. Bon podarunkowy może być wykorzystany na dowolnie wybrane usługi fryzjersko-kosmetyczne z wyłączniem solarium o wartości wskazanej na bonie bądź jeśli na bonie znajduje się konkretna usługa fryzjersko-kosmetyczna (bez podanej wartości bonu), to wówczas karta podarunkowa może zostać zrealizowana wyłącznie na wskazaną na karcie podarunkowej usługę.
  4. Bon podarunkowy nie może zostać spieniężony: w przypadku skorzystania z tańszej usługi fryzjersko-kosmetycznej niż stanowi wartość bonu, nie ma możliwości zwrotu różnicy w gotówce. Wówczas sugerujemy zakup dodatkowej usługi, ponieważ istnieje oczywiście możliwość dopłaty brakującej kwoty, jeśli wartość usługi przekracza wartość bonu podarunkowego.
  5. Aby zrealizować bon podarunkowy, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 500-415-900, online na www.houseofbeautyradom.booksy.net lub osobiście w naszym salonie – ul. Wernera 5/5, 26-600 Radom.