Keratyna WINOGRONOWA

Mamy coś dla tych z Was, które marzą o odnowie

i pielęgnacji swoich włosów!

Keratyna winogronowa to zabieg, który pozwoli Ci uzyskać rezultaty widoczne nawet do 6 miesięcy!

Zawiera olej z pestek winogron, hydrolizowane białko pszenicy, hydrolizowane białko soi, hydrolizowane białko ryżu czy ekstrakt z papai.

Po prostowaniu keratyną winogronową od Amazon Keratin Twoje włosy będą proste, zdrowe, miękkie, gładkie i błyszczące, a dodatkowym plusem będzie to, że Twoje włosy będą łatwiejsze do ułożenia.

Rezultat widoczny do 6 miesięcy to z pewnością zaleta zabiegu, oczywiście warunkiem jest prawidłowa pielęgnacja, zgodna z zaleceniami naszych specjalistek. Zabieg prostowania i odżywienia keratyną winogronową pomoże Ci w codziennej stylizacji włosów, ochroni włosy przed czynnikami środowiskowymi i zregeneruje włosy.

Czemu zawdzięczamy wspaniałą moc keratyny winogronowej?

W składzie produktów używanych podczas zabiegu znajdziemy olej z pestek winogron, hydrolizowane białko pszenicy, soi, ryżu czy ekstrakt z papai.

Keratyna winogronowa jest odpowiednia do niemalże każdego rodzaju włosów, a efekty zabiegowe widoczne są nawet do 6 miesięcy – przy zalecanej pielęgnacji kosmetykami keratynowymi, które zalecamy.

Po zabiegu Twoje włosy będą zdrowe, miękkie, lśniące, dzięki dostarczeniu budulca, jakim jest keratyna.

Zabieg ten wykonujemy preparatami produkowanymi w USA, czyli bezpieczną keratyną amerykańską. Taki rodzaj keratyny jest najczęściej stosowany przez profesjonalistów w zakładach fryzjerskich z uwagi na to, że nie niszczy nawet podatnych na uszkodzenia włosów, a wręcz przeciwnie – pozwala wzmocnić je i zregenerować, zwiększając ich odporność na działanie czynników zewnętrznych.  W serii keratyn Amazon Keratin można znaleźć kilka produktów przeznaczonych do keratynowego prostowania, a dzięki temu da się dopasować najlepszy preparat odpowiednio do rodzaju i struktury włosów. W ofercie mamy również prostowanie keratynowe gumą balonową (Bubble Gum).

Jeśli masz jakieś wątpliwości, kondycja Twoich włosów nie jest najlepsza – zgłoś się do nas na bezpłatną konsultację – z przyjemnością dobierzemy zabieg idealny dla Twoich włosów! 🙂