REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

restructure in simply zen

Rekonstrukcja włosów simply zen to zabieg idealny do naprawy i odbudowy zniszczonych i łamliwych włosów.

Ceramidy, białko quinoa, starannie dobrane ekstrakty roślinne, olej z oliwek

oraz olejek arganowy zapewniają zwiększenie odporności włosów, poprawę ich wyglądu, jak również niezwykły połysk i miękkość.

Zabieg ten jest idealny, ponieważ:

– naprawia zniszczone włosy

– zwalcza suchość i złamania

– chroni kolor włosów

– nadaje włosom blasku

Zabieg simply zen restructure In jest ideany dla włosów zniszczonych.

Zacznijmy zatem od wyjaśnienia – co to są włosy zniszczone?

Najprościej mówiąc, włosy zniszczone to włosy pozbawione niezbędnych aminokwasów, które tworzą włókna keratynowe we włosach.

Brak białka powoduje zaburzenie struktury włosa, co nadaje włosom niezdrowy wygląd.

Co może powodować zniszczenia w strukturze włosa?

– ekspozycja na promienie UV

– czynniki tj. słona woda, chlor, wiatr, piasek

– agresywne zabiegi chemiczne

– złe nawyki odżywiania (dieta)

– nieprawidłowe lub zbyt częste stosowanie narzędzi do stylizacji włosów „na ciepło”

tj. lokówka, suszarka czy prostownica.

Wszystko to może prowadzić do zniszczenia struktury włosa, czyniąc ją wrażliwszą na złamania, utrudniając rozczesywanie lub szczotkowanie i sprawia, że włosy są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane przez czynniki zewnętrzne, co w efekcie prowadzi do niezdrowego wyglądu włosów. Włosy zaczynają być matowe i rozdwojone.

Restructure In to zabieg dedykowany w szczególności dla włosów suchych i łamliwych, którego celem jest naprawa struktury włosa, zwalczenie kruchości suchości i łamliwości.

Dodatkowym celem zabiegu jest ochrona koloru, przywrócenie połysku i pełni życia włosom.

Zabieg zapewnia efekt lśniących włosów, osiągalny już po 3 zabiegach.

Zabieg jest 3-etapowy.

Etap I

W pierwszym etapie za pomocą specjalnego szamponu, włosy są przygotowywane do zabiegu. Formuła do użytku profesjonalnego w salonie pozwala na dokładne oczyszczenie włosów, tak aby je odpowiednio przygotować do dalszych etapów zabiegu. Głęboko oczyszcza włosy, a dzięki lekko zasadowemu pH, pomaga otwierać łuski włosowe, ułatwiając penetrację produktów, które będą aplikowane na włosy w dalszych etapach zabiegu.\

Etap II

Drugi etap to leczenie włosów proteinami. Olejek-żel restructure in Protein Treatment zawiera keratynę, która przyczynia się do wzmocnienia i wypełnienia ubytków w strukturze włosów, nadając im elastyczność.

W tym etapie restructure in Protein Treatment pozostawiamy pod źródłem ciepła przez ok.10minut, a następnie dokładnie spłukujemy. Następnie zmywamy produkt za pomocą specjalnego szamponu.

Etap III

W trzecim kroku zabiegowym wykorzystuje się restructure in Moisture Treatment- serce zabiegu, który pomaga uszczelnić wszystkie składniki odżywcze w obrębie włosów, zamykając łuski i wygładzając ich strukturę. Witamina E zawarta w formule nadaje włosom niesamowity połysk.  Dzięki udziałowi hydrolizowanej keratyny i aminokwasów pozwala odbudować strukturę włosa z efektem wypełnienia ubytków, dzięki czemu włosy są bardziej zwarte, mocne i elastyczne. Zapewnia odżywienie dzięki dobrodziejstwu oleju arganowego

i witaminy E. Uszczelnia odżywcze elementy zawarte w produkcie wewnątrz włosa, zamyka łuski i wygładza strukturę, nadając miękkość i połysk. Jest to superskoncentrowana odżywka o płynnej konsystencji, którą przygotowujemy w odpowiedniej proporcji w zależności od struktury i jakości włosów Klientki. Uzyskujemy z niej konsystencję bogatego kremu, który nakładamy na każde pasmo włosów.

Ile trwa zabieg?

Zabieg zajmuje ok. godziny.

Jak często warto wykonać zabieg?

Zaleca się powtarzanie zabiegu przez 3 kolejne tygodnie do uzyskania najlepszego efektu.

Czy zalecana jest szczególna pielęgnacja w domu dla podtrzymania efektu?

Oczywiście! Zakupisz u nas serię produktów restructure in do domowej pielęgnacji pozabiegowej, aby cieszyć się efektem lśniących i zdrowych włosów przez długi czas.

Linia pdo ielęgnacji domowej składa się z :

– restructure in Shampoo – delikatny, pielęgnacyjny szampon, który odżywia i nadaje strukturę włosom

– restructure in Deep Remedy – intensywny płyn restrukturyzacyjny

– restructure in Mask – maska restrukturyzująca do włosów słabych u mocno zniszczonych, do stosowania na czyste, wilgotne włosy

– restructure in Sublime Oil – olejek wygładzający do stosowania na mokre włosy, jako produkt przed stylizacją lub na suche włosy, aby uzyskać natychmiastowy połysk.

Jeśli pragniesz przywrócić swoim włosom naturalne piękno w zdrowy sposób – to ten zabieg będzie dla Ciebie idealny! Zapraszamy do House of Beauty 🙂