SPA na dłonie z masażem świecą

Intensywna regeneracja, pielęgnacja i relaks

Nie od dziś wiemy, że dłonie są wizytówką człowieka. Przyciągają uwagę, kiedy się witamy czy gestykulujemy. Warto o nie dbać przez cały rok by były gładkie i przyjemne w dotyku.

Pożegnaj szorstkie i nieatrakcyjne dłonie raz na zawsze!

Dłonie są wyjątkowo narażone na niekorzystne działania czynników zewnętrznych. Zmywanie naczyń, codzienna praca czy przesuszenie spowodowane działaniem środków dezynfekcyjnych, a także promieni słonecznych z pewnością nie pomagają w utrzymaniu ich w dobrej kondycji.

W House of Beauty zafundujemy Ci prawdziwe SPA, podczas którego zregenerujesz szorstką skórę oraz wzmocnisz płytkę paznokcia, a także przeniesiesz się w świat błogiego relaksu dzięki masażowi dłoni z użyciem naturalnej świecy.

Relaksacyjny SPA masaż z użyciem naturalnej świecy komfortowo rozgrzewa skórę, poprawia krążenie krwi, oczyszcza pory i rozluźnia mięśnie po ciężkim wysiłku fizycznym. Dzięki niemu pozbędziecie się stresu i napięcia oraz uzyskacie niesamowicie delikatną i jedwabistą skórę dłoni, którą aż chce się dotykać!

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg?

Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o to, aby skóra ich dłoni była jak aksamit J Wskazania do zabiegu to m.in. sucha i odwodniona skóra (np. przez dezynfekcję), oznaki starzenia się skóry (zmarszczki), monotonna praca mechaniczna w domu lub w pracy, częste obciążanie dłoni np. poprzez noszenie ciężkich torebek czy przedmiotów, przesuszenie skóry wywołane ekspozycją na promieniowanie słoneczne.

Jak wygląda zabieg?

Rozpoczynamy od pielęgnacji Twoich paznokci i skórek. Najpierw wykonujemy manicure frezarkowy, aby zadbać o to, by Twoje skórki i płytka paznokcia prezentowały się nieskazitelnie. Następnie wykonujemy naturalny peeling dłoni. Po peelingu przechodzimy do kluczowego punktu zabiegu, czyli do masażu dłoni gorącą świecą. Jest to naprawdę miły bonus po zabiegu manicure, który z pewnością Cię odpręży i przeniesie w błogi świat relaksu.

W czym tkwi magia świecy?

Oczywiście w jej składzie, a także w konsystencji. Pod wpływem ciepła wosk roztapia się

i zmienia w aksamitny olejek do masażu. Idealne połączenie starannie dobranych składników tj. kwasy tłuszczowe, lecytyna, witamina E, olej kokosowy, wosk pszczeli sprawi, że zabieg

z użyciem świecy będzie efektywny i komfortowy!

Dlaczego masaż świecą?

Relaksacyjny masaż z użyciem naturalnej świecy:

  • Komfortowo rozgrzewa skórę dłoni
  • Poprawia krążenie krwi
  • Oczyszcza pory
  • Rozluźnia mięśnie po ciężkim wysiłku
  • Odmładza skórę dłoni, wygładza ją poprawiając jej strukturę
  • Tworzy warstwę ochronną na skórze, co wpływa na utrzymywanie się składników odżywczych i zapobiega utracie wilgoci

Masaże dłoni ciepłą świecą to doskonałe zabiegi odmładzające skórę, poprawiające jej strukturę oraz wygładzające. Przyczyniają się do powstawania na powierzchni skóry warstwy ochronnej, tym samym utrzymują przez dłuższy czas w skórze składniki odżywcze i zapobiegają utracie wilgoci.

Serdecznie zapraszamy do House of Beauty!