AIRTOUCH

AIRTOUCH, czyli technika koloryzacji dla wymagających, a także tych, co kochają blask i objętość włosów!

Zacznijmy od wyjaśnienia – co to takiego „airtouch”?

Airtouch to innowacyjna technika koloryzacji, która pozwala na lekkie rozjaśnienie włosów z zachowaniem ich naturalnej podstawy. W dosłownym tłumaczeniu mamy tu do czynienia z „dotykiem powietrza”. Już samo to określenie, może wzbudzić zainteresowanie.

W praktyce na włosach powstaje kilka odcieni, które płynnie się przenikają, a jeden odcień w drugi przechodzi bardzo miękko. Dzięki tej metodzie włosy mają optycznie większą objętość. Taki efekt możliwy jest dzięki wykorzystaniu suszarki podczas koloryzacji. W trakcie zabiegu farbuje się mniej więcej połowę włosów.

Na początku włosy dzieli się na niewielkie pasma, które przedmuchuje się suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część włosów „wypada” z pasma. To właśnie przez dmuchanie powietrzem, koloryzacja zyskała swoją nazwę.

Mimo techniki, która wydaje się być skomplikowana, włosy wyglądają bardzo naturalnie. Osiągnięcie takiego efektu jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy zajmujący się Wami fryzjer posiada odpowiednie umiejętności, doświadczenie i wyczucie 🙂

Airtouch to idealna propozycja dla osób chcących się cieszyć naturalnie wyglądającymi włosami. Na tę metodę koloryzacji może zdecydować się osoba w każdym wieku.

Efekt takiej koloryzacji utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet roku! Dlatego warto wydać jednorazowo wyższą kwotę na airtouch (ta usługa jest jedną droższych w cenniku fryzjerskim, ponieważ zajmuje dużo czasu), gdyż efekty będą Was cieszyły przez długie miesiące!

Patrząc na włosy farbowane techniką airtouch można od razu zauważyć ich blask. Odnosi się wrażenie, że włosy mienią się w promieniach słońca.

Dzięki temu twarz wygląda świeżo, młodo i atrakcyjnie. Bardzo ważne jest to, że nie rozjaśnia się korzeni, więc mieszki włosowe nie ulegają uszkodzeniom. Przy airtouch nie musimy się zatem martwić o kondycję naszych włosów po farbowaniu. Jeśli marzysz o niebanalnym kolorze, jedynym w swoim rodzaju to zapraszamy na koloryzację techniką airtouch do House of Beauty 🙂