MODELOWANIE & POWIĘKSZANIE UST już dostępne w naszej ofercie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek wprowadzamy do oferty zabieg, na który z pewnością czekacie – powiększanie i modelowanie ust techniką „MILILITR PIĘKNA”.

Modelowanie ust to zabieg, który polega na podaniu kwasu hialuronowego, który ma właściwości wolumetryczne. Kwas o takich właściwościach pozwala na modelowanie tkanki tj. powiększenie ust, a także ujędrnienia, podnosi poziom nawilżenia, jak również umożliwia korektę kształtu ust lub istniejącej asymetrii w tym obszarze.

Metoda dostępna w House of Beauty to „MILILITR PIĘKNA”.

Jest to autorska technika, która polega na połączeniu kilku technik, tak, aby efekty były jak najbardziej naturalne. Metoda ta polega na zaokrągleniu konturu ust tuż obok łuku kupidyna oraz przede wszystkim na powiększeniu ust na płasko.

Podczas tej metody stosuje się niewielką ilość preparatu, zachowując odpowiednią głębokość oraz miejsce wkłucia, co pozwala stworzyć przepiękne, zmysłowe usta.

Przewagę tej metody jest to, że można ją nazwać uniwersalną, pasuje do każdej kobiety i daje efekt naturalnie wygładzonych ust.

Mamy nadzieję, że poniższe informacje ułatwią Wam przygotowanie

do zabiegu lub dowiecie się na czym on polega na etapie podejmowania decyzji o powiększaniu ust w naszym salonie.

Zapraszamy do lektury, a jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości – skontaktuj się

z naszą kosmetolog Martyną, aby uzyskać szczegółowe informacje lub umów się na bezpłatną konsultację w House of Beauty 🙂

Zapraszamy serdecznie!

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem, stanowiącym naturalny składnik tkanki łącznej. Cząsteczki kwasu hialuronowego są higroskopijne, co oznacza, że wykazują doskonałą zdolność przyciągania do siebie cząsteczek wody (jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Skóra, w której znajduje się odpowiednia ilość kwasu hialuronowego, pozostaje nawilżona i jędrna. Występują dwa rodzaje kwasu hialuronowego: nieusieciowany i usieciowany. Usieciowany kwas jest bardziej stabilny i odporny na działanie naturalnego enzymu – hialuronidazy – występującego w tkankach. Usieciowany kwas hialuronowy został zaaprobowany do użycia w medycynie estetycznej w 2007 przez FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

Jak wygląda zabieg powiększania/modelowania ust?

Powiększenie ust to umieszczenie podskórnie usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut. Przed przystąpieniem do zabiegu zbierany jest szczegółowy wywiad, który ma na celu wykluczenie przeciwwskazań oraz omówienie oczekiwań klienta. Następnie odbywa się ocena twarzy w spoczynku i podczas mimiki. Skóra ust znieczulana jest maścią znieczulającą.

Dla kogo polecany jest zabieg?

Zabieg cieszy się popularnością u kobiet w różnym wieku, zarówno wśród pań z wąską czerwienią wargową, jak i właścicielek naturalnie pełnych ust. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwala uwydatnić usta, nadać im właściwy kształt, zniwelować asymetrię oraz podnieść poziom nawilżenia ust.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

– ciąża i karmienie piersią

– wiek poniżej 18 r.ż.

– aktywna infekcja (angina, opryszczka)

– choroby autoimmunologiczne (wyjątek stanowi niedoczynność i nadczynność tarczycy; przy ustabilizowanym TSH, FT3 i FT4 zabieg można wykonać, jednak należy mieć świadomość, że efekt może utrzymywać się bardzo krótko lub wyjątkowo długo)

– nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe (cukrzyca typu 1 i 2, nadciśnienie tętnicze)

– aktywne choroby nowotworowe

– leczenie stomatologiczne (w tym piaskowanie czy wybielanie zębów, zaleca się odczekanie min. 2 tygodni od zakończenia)

– antybiotykoterapia (zaleca się odczekanie min. 2 tygodni od zakończenia)

– przyjmowanie niektórych leków (np. izotretynoiny)

–  immunosupresja

– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych

– zaburzenia krzepliwości krwi

– skłonność do tworzenia się blizn i bliznowców

– nierealne oczekiwania klienta

* zaleca się ostrożność w przypadku wykonywania iniekcji w miejscu, w którym w przeciągu ostatnich 6 miesięcy zastosowano inny preparat wypełniający

Jakie są zalecenia przed zabiegiem?

–  48h przed planowanym zabiegiem nie pijemy alkoholu oraz nie przyjmujemy żadnych leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych i rozrzedzających krew

– w przypadku tendencji do opryszczki zażywamy Heviran w dawce 4x200mg lub 1x800mg przez min. 4 dni przed zabiegiem

– pijemy min. 2 litry wody dziennie przez 2-3 dni przed zabiegiem

– przyjmujemy Rutinoscorbin 5-10 tabletek dziennie przez 2-3 dni przed zabiegiem

Jakie są zalecenia po zabiegu?

– miejsce iniekcji powinno pozostać w bezwzględnej czystości

– unikamy nakładania makijażu przez min. 48h

– nie wykonujemy intensywnych ćwiczeń fizycznych min. tydzień po zabiegu

– nie korzystamy z sauny, solarium, basenu, komór zimna i ciepła lub innych miejsc, gdzie występują duże wahania temperatur przez min. 2 tygodnie

– nie spożywamy alkoholu i nie palimy papierosów min. 24h

– nie pijemy gorących napojów oraz nie jemy gorących potraw

– w przypadku tendencji do opryszczki zażywamy Heviran w dawce 4x200mg lub 1x800mg przez 3-5 dni

– po 5 dniach od zabiegu, w razie wyczuwalnych zgrubień, masujemy usta kolistymi ruchami

– pijemy co najmniej 2 litry wody dziennie przez min. 2 tygodnie

– nakładamy wazelinę lub lanolinę (czystym patyczkiem higienicznym)

 

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat zabiegu? Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod numerem telefonu 500 415 900, aby umówić się na bezpłatną konsultację z kosmetolog Martyną.

KARTA KWALIFIKACJI DO ZABIEGU