TRWAŁA KERATYNOWA

Nowoczesny wymiar trwałej ondulacji wkracza do świata House of Beauty

Specjalnie na Wasze życzenie!

Świetna wiadomość dla tych, którzy marzą o kręconych włosach na dłużej bez codziennego używania lokówki!

MOVIRE to całkowicie nowy wymiar trwałej ondulacji, która może być stosowana praktycznie na każdym rodzaju włosa, ponieważ nie zawiera amoniaku oraz kwasu tioglikolowego.

Innowacyjny, kilkuetapowy system trwałej ondulacji MOVIRE w naturalny, a przede wszystkim- łagodny sposób, pozwoli uzyskać na włosach piękny, zdrowy skręt na czas około 3 miesięcy!

MOVIRE możemy wykonać na włosach naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych, suchych, zniszczonych, nie powodując żadnych dodatkowych uszkodzeń w ich strukturze. Zabieg poprzedza konsultacja z fryzjerem, który kwalifikuje włosy do zabiegu. Tylko włosy bardzo mocno uwrażliwione,

gdzie istnieje ryzyko ich uszkodzenia nie będą zakwalifikowane do zabiegu (wówczas polecimy odpowiedni zabieg odżywczy i regenerujący włosy, aby je odpowiednio przygotować i móc wykonać trwałą MOVIRE w przyszłości).

Specjalnie opracowana formuła oparta na dobroczynnie działających aminokwasach: argininie i cysteinie (niezbędnych w procesie keratynizacji) w połączeniu z aktywnymi związkami Crotein (aminokwasów kolagenu morskiego) o niskiej masie cząsteczkowej wnika głęboko do wnętrza włosów zapewniając pożądany skręt i jednocześnie odbudowując ich strukturę.

Dwa w jednym – wymarzone loki i odżywienie Twoich włosów – czego chcieć więcej 😉

Warto wspomnieć o kolejnej zalecie trwałej keratynowej MOVIRE – nie zawiera ona amoniaku oraz kwasu tioglikolowego, dzięki czemu możliwa jest całkowicie bezpieczna praca na włosach farbowanych, rozjaśnianych, suchych oraz zniszczonych.

Kolejną bardzo ważną zaletą jest to, że zabieg możemy powtarzać na tych samych partiach włosów, nie czekając na naturalny odrost, ani nie obawiając się o ich kondycję!

UWAGA! Należy pamiętać, że pracując na włosach mocno uwrażliwionych (zniszczonych), nie wpłyniemy na pogorszenie ich struktury, jednak możemy nie uzyskać efektu sprężystego, zdrowego skrętu!

Dlatego po konsultacji, zaproponujemy w pierwszej kolejności zabiegi odżywcze, aby przygotować odpowiednio włosy do wykonania trwałej MOVIRE w przyszłości, tak więc – nie straconego!

Trwała MOVIRE utrzymuje się do ok.3 miesięcy, po czym loki zaczynają się rozluźniać. Można także uzyskać skręt na okres 2-3 tygodni (jeśli najpierw chcesz przetestować, jak będziesz się czuła w lokach) – wtedy wykonujemy inną formułę zabiegu 🙂

Podczas zabiegu używamy wałków, które dobieramy odpowiednio by uzyskać pożądany skręt.

Ważna jest prawidłowa dbałość o włosy kręcone w domu.

Używaj zalecanych przez nas szamponów i odżywek, które oczywiście możesz kupić w naszym salonie.

Kiedy mogę wykonać koloryzację lub inne zabiegi po trwałej Movire?

Koloryzację oraz rozjaśnianie możemy wykonać 3 dni przed lub 3 dni po zabiegu. Koloryzacja po zabiegu nie wpływa na jakość włosów oraz czas utrzymywania się efektów jednak rozjaśnianie może sprawić, że skręt szybciej się rozluźni.

Po keratynowym prostowaniu trwałą możemy wykonać po 3 miesiącach natomiast keratynowe prostowanie możemy wykonać już po 3 dniach od trwałej.

Nie powinno się wykonywać po Nanoplastii włosów ze względu na ryzyko słabszego efektu skrętu natomiast Nanoplastię możemy wykonać już po 3 dniach od trwałej.

Przeciwwskazania do zabiegu
Nie powinno się jej wykonywać przy problemach skórnych (łuszczyca, atopowe zapalenie lub zapalenie mieszków włosowych) ze względu na prawdopodobieństwo pogorszenia stanu skóry głowy.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania testu alergicznego oraz wytrzymałościowego włosów.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak wygląda przebieg zabiegu:

Jeśli wahasz się, masz jakieś wątpliwości, nie wiesz czy Twoje włosy będą odpowiednie do wykonania trwałej Movire – zgłoś się do nas! Przeprowadzimy bezpłatną konsultację 🙂