STREFA MĘŻCZYZNY

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W dzisiejszych czasach żadnym wstydem dla mężczyzny (a wręcz przeciwnie!) jest przyznanie się, że dba o siebie i korzysta nie tylko z usług fryzjera, ale także z zabiegów medycyny estetycznej.

Zdrowa skóra, zadbane dłonie, a przede wszystkim przyjemny zapach to minimum, które musi cechować współczesnego mężczyznę, aby był traktowany poważnie jako partner, nie tylko biznesowy… 🙂

Wielu Panów dąży do uzyskania świetnej sylwetki i dba o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Nie mniej jednak większość salonów beauty jest ukierunkowana na płeć żeńską – ale nie my!

House of Beauty to miejsce wyjątkowe na mapie Radomia (i nie tylko), ponieważ wyznacza trendy i rozwija się wraz z otaczającą nas rzeczywistością.   Naszym konikiem są zabiegi autorskie, które pozwalają nam puścić wodze wyobraźni i kreatywności, a także ukierunkowanie na mniej oczywiste grupy docelowe wśród klientów – tj. właśnie mężczyźni, czy równie często pomijane – kobiety w ciąży lub karmiące. Zatem drodzy Panowie – zadbajcie o siebie z naszą pomocą, a na pewno tego nie pożałujecie (i Wasze Partnerki!).

W naszym salonie, każdy mężczyzna może poczuć się komfortowo. Wizyta w House of Beauty zagwarantuje Panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, jak również zapewni atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

W House of Beauty posiadamy bogatą ofertę zabiegów dla Panów – więc jeśli tylko chcesz zadbać o siebie (pierwszy krok-odhaczony) to zapraszamy do House of Beauty. Wśród zabiegów znajdziesz m.in.:

  • Strzyżenie włosów
  • Cover włosów – tuszowanie siwizny
  • Regulacja i koloryzacja brwi (henna)
  • Manicure męski
  • Pedicure męski
  • Depilacja woskiem
  • Depilacja laserowa
  • Zabiegi na twarz (oczyszczające, nawilżające, do cery naczynkowej, trądzikowej itp.)
  • Endermologia Modente – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową dedykowaną dla Was. Aby ułatwić Wam wybór, dodałyśmy w zakładce CENNIK – IKONKĘ przy każdym zabiegu polecanym właśnie dla mężczyzn, niezależnie od wieku. Tak więc Panowie – szukajcie takiej ikonki:

Jeśli potrzebujesz doradztwa – nie wiesz od czego zacząć, skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 500 415 900) lub napisz do nas poprzez nasze profile w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook).

Nasze ekspertki doradzą, jak wybrać odpowiedni zabieg by uzyskać najlepszy efekt, a także doradzą jak na co dzień pielęgnować skórę twarzy, dłoni itp. oraz dobiorą kosmetyki odpowiednie do wieku, potrzeb i problemów męskiej skóry.

Na zakończenie mamy do Ciebie drogi Mężczyzno kilka słów – dziękujemy, że z nami jesteś, że zainteresowała Cię ta zakładka i że należysz do tej grupy Panów – którzy zapragnęli zadbać o siebie! Gratulujemy! Każda Kobieta uwielbia zadbanego mężczyznę przy boku 🙂