Henna pudrowa

Henna pudrowa Ekkobeauty od Nikk Mole

Brwi są bardzo ważnym elementem w wyglądzie naszej twarzy. Nie bez powodu mówi się, że brwi są „ramą” twarzy. Nawet, gdy nie mamy pełnego makijażu, nasza twarz z perfekcyjnie wystylizowanymi brwiami prezentować się będzie wyraziście i świeżo. Dlatego też stylizacja brwi jest tak istotna i ciągle przybywa nowych metod poprawy ich wyglądu.

Henna Ekkobeauty od firmy Nikk Mole to marokańska, ziołowa henna proszkowa, która ma wyjątkowy, naturalny skład. Henna ta została wyprodukowana z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną. Dzięki temu rodzajowi henny nie tylko poprawisz wygląd swoich brwi, ale dodatkowo zapewnisz włoskom ochronę i połysk.

Henna pokrywa włoski twardniejącą warstwą ochronną, w związku z czym zapewnia im trwałość, jak również pogrubia je uzupełniając wszelkie pęknięcia.

Koloryzacja brwi henną Ekkobeauty to gwarancja doskonałego kształtu brwi oraz naturalnego odcienia, którymi możesz się cieszyć aż do 5 tygodni. Klientki pokochały ten rodzaj henny za jej trwałość i efekt wow. Od teraz nie musisz codziennie rano tracić czasu na mozolne rysowanie perfekcyjnych brwi. Nowa technologia modelowania brwi pomoże Ci uzyskać nienaganny kształt, a także wyraźny kontur z zachowaniem naturalnego efektu dzięki dostępnym odcieniom.

Jak wygląda zabieg i ile trwa?

Najpierw wykonuje się dokładny demakijaż okolic brwi. Drugim etapem jest specjalny peeling, aby odpowiednio przygotować skórę. W kolejnym etapie specjalistka House of Beauty analizuje kształt twarzy, osadzenie oczu oraz brwi, żeby ocenić, jaki kształt będzie pasował do typu urody klientki. Następnie powstaje rysunek wyznaczający odpowiedni kontur, z uwzględnieniem prawidłowego osadzenia brwi. Na tym etapie możemy również ukryć różnego rodzaju asymetrie odpowiednio wykonanym rysunkiem.

W kolejnym etapie nakłada się specjalną pastę, która ułatwi rozprowadzenie henny.

Pasta ta ma również działania pielęgnujące i odżywcze, a także ma za zadanie ochronić skórę przed zafarbowaniem. W paście znajdują się głównie olejki: kokosowy, migdałowy, rycynowy, kakaowy, usma i lniany, a także masło shea. Natomiast w składzie nie ma wazeliny. Następnie precyzyjnie nakłada się hennę, dzięki czemu uzyskamy piękne, pudrowe brwi, tworzące naturalną stylizację. Na koniec woskuje się brwi woskiem wykonanym z naturalnych produktów.

Zabieg henny pudrowej trwa ok. 60-80minut.

Czym różni się henna pudrowa od zwykłej – „szybkiej” henny?

Należy zacząć od produktu, na którym pracujemy. Podczas zabiegu henny pudrowej pracujemy na prawdziwej, marokańskiej hennie, a nie na farbkach (jak podczas tradycyjnej, szybkiej henny). Podczas zabiegu henny pudrowej tworzy się rysunek geometrii brwi, tak aby kształt był idealny i perfekcyjnie pasował do jej kształtu, osadzenia brwi i oczu. Dzięki tej technologii uzyskamy piękny efekt „ombre”, którym możemy się cieszyć zdecydowanie dłużej niż w przypadku henny tradycyjnej (szybkiej): efekt stylizacji brwi utrzymuje się na skórze do 10 dni, a na włoskach – aż do 5 tygodni. Nareszcie możecie się cieszyć efektem pięknie wyrysowanych brwi, wyglądających naturalnie. Bardzo kuszące, prawda?

Zalety henny pudrowej Ekkobeauty:
– błyskawiczny efekt zadbanych brwi
– perfekcyjna stylizacja brwi
– odżywienie i ochrona włosków
– stymulacja wzrostu nowych włosków
– hipoalergiczność
– bezpieczeństwo dzięki naturalnym składnikom

Przeciwwskazania do henny pudrowej (i „szybkiej”):
– stany zapalne i alergiczne skóry
– choroby i uszkodzenie oka
– alergia na hennę ziołową i farbki
– choroby zakaźne
– świeżo wydepilowane brwi
– zaczerwienienie i opuchnięcie powiek