Manicure & Pedicure dla Panów

Manicure & Pedicure dla Panów

Przekonanie, że prawdziwy mężczyzna jest w dotyku i w zachowaniu szorstki jak kowboj, to mit rodem z Dzikiego Zachodu. Mityczną szorstkość odsyłamy do lamusa Panowie!

Współczesny, prawdziwy kowboj to dżentelmen zadbany od stóp po głowę. Takich mężczyzn pragną dzisiejsze kobiety!

Czy wiesz, że aż 98% kobiet spogląda na męskie dłonie podczas pierwszej randki? Dlatego obalamy mity i zapraszamy wszystkich Panów na zabiegi manicure i pedicure do House of Beauty!

Męski manicure i pedicure to zabiegi bliźniaczko podobne do tych, które wykonywane są u pań. Są one nie tylko bezbolesne, ale mogą dostarczać wiele przyjemności – np. podczas masażu dłoni świecą, czy dzięki hydromasażowi stóp.

Naszym celem podczas tych zabiegów jest m.in.:

  • przywrócenie męskim dłoniom i stopom zdrowego wyglądu skóry
  • zmiękczenie naskórka, przywrócenie miękkości, nawilżenia i naturalnego kolorytu
  • zadbanie o odpowiednią długość i kształt paznokci

Wszystko po to, by Twoje dłonie i stopy były Twoją wizytówką!

Eleganckie dłonie i zadbane stopy świadczą o tym, że właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Od kilku lat panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni (stóp) i manicure (pedicure) w gabinetach kosmetycznych. I chwała im za to! 😉

Mężczyzna, a manicure i pedicure – FAKTY I MITY

Niestety, wokół zabiegów pielęgnacyjnych narosło wiele mitów i niedopowiedzeń.

Dlatego dziś postaramy się rozwiać męskie wątpliwości raz na zawsze!

MIT 1: MANICURE/PEDICURE MĘSKI RÓŻNI SIĘ OD DAMSKIEGO.

FAKT: Manicure/Pedicure męski nie różni się w dużej mierze od damskiego. Z powodu twardszych skórek, wykorzystuje się czasem inne przybory i preparaty kosmetyczne. Natomiast cel zabiegu jest taki sam. Klasyczny zabieg polega na zmiękczeniu, usunięciu skórek przy paznokciowych, skróceniu i opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu ich płytek oraz natłuszczeniu i nawilżeniu skóry. Na koniec można zastosować matową odżywkę, które nie rzuca się w oczy, ale ochroni i odżywi paznokcie. Zatem skoro różnica jest niewielka – obalamy ten mit!

MIT 2: MANICURE/PEDICURE TO BARDZO BOLESNY ZABIEG.

FAKT: Odpowiednio wykwalifikowana specjalistka, która dysponuje profesjonalnym sprzętem nie zrobi krzywdy klientowi i nie narazi go na ból i dyskomfort. Przycinanie, opiłowywanie paznokci czy frezowanie naskórka kompletnie nie boli, więc obalamy ten mit raz na zawsze!

MIT 3: MANICURE/PEDICURE TRWA BARDZO DŁUGO, A JA NIE MAM CZASU SIEDZIEĆ CAŁY DZIEŃ U KOSMETYCZKI.

FAKT: Męska wersja zabiegów tj. manicure/pedicure trwa krócej niż u kobiet. Choć mężczyźni mają twardsze skórki przy paznokciach i grubszy naskórek to nie zamawiają dodatkowo usług tj. malowanie lakierem klasycznym, hybryda czy żel na paznokciach, dlatego to kobiety spędzają więcej czasu w gabinetach kosmetycznych, tak więc – obalamy ten mit.

MIT 4: PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE ROBI SOBIE MANICURE/PEDICURE.

FAKT: Prawdziwy mężczyzna robi to, co uważa za słuszne, tak więc wierzymy, że dbanie o siebie to wyraz odpowiedzialności i klasy. Ten mit odchodzi do lamusa, mamy nadzieję, że nigdy nie usłyszymy go z ust żadnego dżentelmena 😉

MIT 5: GABINETY KOSMETYCZNE NIE OFERUJĄ ZABIEGÓW DLA MĘŻCZYZN.

FAKT: Coraz więcej gabinetów kosmetycznych w swojej ofercie uwzględnia klientów płci męskiej. Wystarczy pojawić się w House of Beauty by się o tym przekonać! Obalamy ten mit!

MIT 6: MANICURE/PEDICURE TO NIEPOTRZEBNE ZAWRACANIE GŁOWY I STRATA PIENIĘDZY. WYSTARCZY SAMEMU SKRÓCIĆ SOBIE PAZNOKCIE.

FAKT: Samodzielne przycinanie paznokci to podstawa pielęgnacji. Natomiast manicure to nie tylko obcięcie paznokci! To także: opracowanie skórek, odpowiednie opiłowanie paznokcia i nadanie mu zdrowego kształtu, tak by nie wrastał – a to bardzo boli i wymagać może w przyszłości (nawet) interwencji chirurga L W trakcie zabiegów możemy wykonać dodatkowe usługi tj. masaż dłoni gorącą świecą, orzeźwiający hydromasaż stóp z koloroterapią czy programy terapeutyczne do paznokci tj. IBX System lub Manicure Japoński. Obalamy mit raz na zawsze!

DŁONIE PRZED ZABIEGIEM MANICURE:

DŁONIE I PAZNOKCIE PO ZABIEGU MANICURE:

Bardzo nas (Kobiety) cieszy to, że męskie dbanie o stopy i dłonie przestaje być tylko modą, ale staje się normą. Odpowiednia pielęgnacja dłoni i paznokci to nie tylko kwestia estetyki, ale i zdrowia. Regularnie obcinane paznokcie nie łamią się i nie wrastają. Odpowiednie preparaty do mycia rąk oraz do ich nawilżania sprawiają, że skóra jest utrzymana w optymalnej równowadze, nie przesusza się, nie pęka. To bardzo ważne szczególnie dla tych panów, którzy pracują w trudnych warunkach i są narażeni na działanie zmiennych czynników pogodowych lub chemicznych.

Panowie! Zapraszamy do House of Beauty! Gwarantujemy komfort I bezpieczeństwo podczas zabiegów. W naszej ofercie znajdziecie wiele opcji, aby zadbać o swoje włosy, skórę czy paznokcie.