MANICURE DLA DZIECI

Drogi Rodzicu! Spędź czas ze swoją Pociechą w miły i pożyteczny sposób w House of Beauty! Pierwszy taki zabieg w Radomiu – Zapraszamy 🙂

Skąd pomysł na taki zabieg w naszym salonie?

Od pierwszych dni życia starasz się pielęgnować i dbać o swoje dzieciątko, tak jak najlepiej potrafisz.  Uczysz swoje dziecko dobrych nawyków, także tych dotyczących poprawnej higieny, mycia ząbków i rączek. 

W pierwszych miesiącach wszystko „idzie gładko”, dzieciątko nie buntuje się i chętnie reaguje na zabiegi pielęgnacyjne rodziców.

Ale następuje taki moment, kiedy Twoje dziecko dorasta i niestety już się tak nie cieszy na widok nożyczek czy cążek do paznokci… 

Ucieka, chowa się, unika momentu pielęgnacji paznokci zarówno u dłoni jak u stópek. Tobie jednak bardzo zależy na tym, aby Twoja córka czy synek wiedzieli, jak ważne jest dbanie o czystość i właściwą długość pazurków. 

Szukasz pomysłu, aby zachęcić swoje dziecko by przestało się bać, unikać zabiegów pielęgnacyjnych na paznokciach?  Zapraszamy do House of Beauty 🙂

Właśnie z myślą o takich opiekuńczych I świadomych rodzicach, powstała nasza nowość w ofercie, czyli MANIURE DLA DZIECI J

Podczas rozmów z naszymi Klientami, wielokrotnie słyszałyśmy:

„Moja córcia może tutaj zechciałaby zadbać o swoje pazurki?… bo w domu na sam widok nożyczek albo cążek – ucieka, gdzie pieprz rośnie!”

„Moja córka dorasta, marzą jej się kolorowe paznokcie… Nie chcę, aby malowała je drogeryjnymi lakierami dla dorosłych, bo mogą one zawierać szkodliwe substancje, może macie na to jakiś pomysł?”

Oczywiście, że mamy!

Podczas wizyty na zabiegu MANICURE DLA DZIECI zadbamy o to, aby Twoja Pociecha dowiedziała się:

  • Czemu mycie rączek jest tak ważne
  • Dlaczego warto zadbać o czystość i odpowiednią długość paznokci
  • Jak często trzeba wykonywać pielęgnację pazurków
  • Jak, w bezpieczny sposób, można ozdobić dziecięce paznokcie

…a podczas naszej „pogadanki” z Pociechą, pokażemy to wszystko i wypielęgnujemy dziecięce pazurki 🙂

Oczywiście wykonamy również BEZPIECZNY MANICURE DLA DZIECI z użyciem kolorowych lakierów i ślicznych naklejek, które mają 100% gwarancję bezpieczeństwa dla delikatnej skóry i paznokci Twojego Dziecka.

Podczas wizyty ozdobimy pazurki dziecka w piękny i subtelny sposób.

Mamy nadzieję, że taka wizyta, rozmowa i wspólnie spędzony czas, uzmysłowi Twojemu dziecku, że piękne paznokcie to nie tylko piękny kolor, ale przede wszystkim właściwa higiena i regularna pielęgnacja (w House of Beauty lub w domu).

Zapraszamy wszystkich rodziców na ten zabieg ze swoim dzieckiem. Zabieg trwa tylko 35minut. Gwarantujemy, że będzie to czas spędzony w pożyteczny i miły sposób. Zaoszczędzisz czas w domu na bieganiu za dzieckiem z nożyczkami do paznokci, a podczas zabiegu zrelaksujesz się przy aromatycznej kawie na naszej poczekalni lub towarzysząc dziecku z gabinecie.

Na koniec dziecko dostanie od nas dyplom i coś słodkiego 🙂

Q & A czyli najczęściej zadawane pytania

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TEN ZABIEG?

Dla dzieci powyżej 3 roku życia i nastolatków, a także dla troskliwych

i świadomych rodziców.

ILE TRWA MANICURE DLA DZIECI?

Zabieg trwa ok. 35 minut.

ILE KOSZTUJE MANICURE DLA DZIECI?

Usługa kosztuje 50zł. W tej kwocie zawarta jest edukacja, pielęgnacja paznokci dziecka, a także malowanie bezpiecznymi lakierami i ozdobienie ich naklejkami.

CZY NARZĘDZIA, LAKIERY I NAKLEJKI UŻYWANE PODCZAS ZABIEGU SĄ BEZPIECZNE DLA MOJEGO DZIECKA?

Oczywiście, że tak! Bezpieczeństwo to podstawa. Narzędzia używane podczas zabiegów w naszym salonie są prawidłowo dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie. Lakiery i naklejki posiadają atesty i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Lakiery używane podczas zabiegu są wyprodukowane z bezpiecznych składników, wolnych od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA a także parabenów. Receptury lakierów opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników. Opakowania są szklane z materiałów wolnych od ołowiu.

Niektóre z lakierów, które proponujemy (seria Rose) to pierwsze lakiery na świecie zdejmowane jak naklejki („peel off”) z dodatkiem wody różanej i witamin. Ta łatwa do usunięcia seria została wzbogacona o wodę różaną, biotynę i witaminy. Lakiery te są bezpieczne nie tylko dla dziecka, ale także dla środowiska. Lakiery są produkowane we Francji i spełniają najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczące kosmetyków na świecie. Lakiery te posiadają delikatny, beztroski zapach, który zachwyca dzieci i dorosłych.

Zapewniamy bezpieczeństwo dla delikatnej skóry i paznokci dziecka.

JAK DŁUGO UTRZYMA SIĘ LAKIER STOSOWANY PODCZAS ZABIEGU

NA PAZNOKCIACH MOJEGO DZIECKA?

Sam lakier utrzymuje się do dokładnego wymycia paznokci wodą z mydełkiem. Możemy na życzenie dziecka i rodzica – zabezpieczyć go specjalnym topem, wówczas lakier utrzyma się do kilku dni na paznokciach dziecka.

JAKIE BĘDĄ EFEKTY TEGO ZABIEGU DLA MOJEGO DZIECKA?

Gwarantujemy: uśmiech na twarzy, radość i zadowolenie na widok wypielęgnowanych i kolorowo ozdobionych paznokci 🙂

JAKIE BĘDĄ EFEKTY TEGO ZABIEGU DLA RODZICA/OPIEKUNA?

Satysfakcja, że spędziłaś/-eś czas z dzieckiem w miły i przede wszystkim – pożyteczny sposób, a co najważniejsze – oszczędzasz swój czas i nerwy w domu na bieganie za dzieckiem z nożyczkami do paznokci 🙂

Mamy nadzieję, że (z naszym udziałem) Twoje dziecko pokocha pielęgnację rączek i paznokci, a dyplom, który podarujemy mu na koniec będzie zachęcającą wisienką na torcie 🙂

Zapraszamy do House of Beauty!