Sonoforeza – leczniczy masaż ultradźwiękami

Sonoforeza to zabieg, który polega na wtłaczaniu preparatów nawilżających i regenerujących w naskórek przy użyciu ultradźwięków. Celem jest dotarcie do jak najgłębszych warstw naskórka.

Ten mikromasaż ma dla skóry działanie biostymulujące. Podczas zabiegu poprawimy przepływ limfy oraz biosyntezę kolagenu i elastyny. Sonoforeza to również dobry zabieg na cellulit, gdyż poprawia ukrwienie skóry.

Jeśli masz suchą, zmęczoną, mało elastyczną, poszarzałą, łuszczącą się skórę ze skłonnościami do trądziku oraz przebarwień to zapraszamy do naszego salonu na ten właśnie zabieg.

Jak wygląda zabieg? Pierwszym krokiem jest dokładny demakijaż skóry. Następnie aplikuje się na skórę specjalne witaminowe ampułki. Do tak przygotowanej powierzchni naskórka można przykładać głowicę, która emituje fale ultradźwiękowe.

Podczas zabiegu wykorzystujemy fale akustyczne do masażu.

Specjalne urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe wprowadza w głąb skóry rozmaite substancje. Głębokość wnikania witamin, preparatów zależy od częstotliwości ultradźwięków, ich mocy i zakresu oddziaływania. Czas zabiegu zależy od powierzchni, na którą wpływają fale akustyczne i może to być od ok. 5 do 30 minut.

Nasz wykwalifikowany personel z pewnością przeprowadzi przed zabiegiem wywiad, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu kawitacji. Główne z nich to: ciąża, choroby tarczycy, padaczka itd. Efektem zabiegu jest natychmiastowe poprawienie wyglądu skóry, komórki się szybciej regenerują a ich metabolizm jest usprawniony. Co więcej wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawia strukturę blizn, ujędrnia mięśnie.

Zabieg sonoforezy jest idealnym dopełnieniem innych zabiegów kosmetycznych mających na celu odmłodzenie cery, ponieważ spowalnia proces starzenia się skóry i eliminuje zmarszczki.

Częstotliwość zabiegów – najlepiej 2 razy w tygodniu w seriach od 5 do 9 zabiegów, jednakże jest to kwestią indywidualną i jest odpowiednio dobierane przez naszego specjalistę.
 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA TWARZ I CIAŁO Cena: Czas trwania usługi:
Manualne oczyszczanie – Twarz 130-200 zł 100-120min
Manualne oczyszczanie – Plecy 170-230 zł 100-120min
Manualne oczyszczanie – Twarz + Plecy 250-400 zł 120-180min
Peeling kawitacyjny z maską (regeneracja, odżywienie, odmłodzenie i dotlenienie skóry) 80 zł 60min
Sonoforeza z maską (mikromasaż poprawiający ukrwienie naskórka i regenerację tkanek) 80 zł 60min
Peeling kawitacyjny z sonoforezą i maską 115 zł 75min