Regeneracja włosów

Regeneracja ozonowa sauna+ampułka keratynowa –  nawilżenie i regenerowanie włosów od wewnątrz jak i z zewnątrz przy zastosowaniu pary wodnej. włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, dogłębnie nawilżone, wygładzone. zabieg utrzymuje się do miesiąca. najlepiej wykonać zabieg 3-4 razy dla dłuższego efektu.

Regeneracja na ciepło – regeneruje i przywraca sprężystość włosom wnikając w najgłębsze warstwy włosa . Nawilża i uelastycznia skórę włosa. Wzmacnia cebulki włosa oraz zapobiega wypadaniu , wspomaga proces powstawania komórek włosów.

Polerowanie włosa Split-Ender – wycinanie łamiących się i rozdwajających końcówek włosów. Zabieg zalecany jest dla osób , które zapuszczają włosy , chcą zachować je w dobrej kondycji ale nie tracić długości włosów.

Ice Therapy/Hartowanie – Regeneracja włosów lodem- głęboko pielęgnująca rewitalizująca terapia. INVERSE jest to pierwsze na świecie urządzenie wykorzystujące moc lodu do pielęgnacji i naprawy włókna włosów. Zatrzymując wilgoć , utrzymuje włosy zdrowe , gładkie, silniejsze i błyszczące.  W skład wchodzi olej z kawioru i prowitamina B5. Już od pierwszego użycia penetruje włosy by naprawić uszkodzone miejsca.

Olejowanie włosów – chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi- latem zabezpieczają przed promieniami słonecznymi i utratą naturalnej wilgoci , zimą utrzymują włosy w optymalnym stanie , przeciwdziałają wysuszeniu i dzięki warstwie ochronnej chronią przed mrozem.

Brazylijskie prostowanie – wyjątkowy zabieg który w wyniku ciepła przenika przez pasmo włosów, wygładzając i nawilżając je, jednocześnie zmniejsza objętość w łatwy i praktyczny sposób. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 70 dni, można go wykonać po wcześniejszym innym procesie prostowania lub po ich farbowaniu