Epilacja laserowa

Epilacja laserowa – zapraszamy na zabiegi trwałej depilacji laserowej, które wykonywane są za pomocą LASERA DIODOWEGO ZEMA, zapewniającego bezpieczeństwo i niezwykłą skuteczność użytkowania.

Laser diodowy Zema jest najskuteczniejszym urządzeniem na rynku w usuwaniu owłosienia. Posiada dwa tryby dla tej funkcji (Ultra Hair Removal oraz Hair Removal) dobierane odpowiednio i indywidualnie do klienta, rodzaju owłosienia i koloru skóry. Laser emitując falę o długości 808nm dociera do mieszków włosowych, gdzie energia świetlna zamieniana jest w energię termiczną, co pozwala na trwałe usunięcie włosów.  Dodatkowym atutem lasera Zema jest to, że dzięki plamce zabiegowej o większej powierzchni, światło dociera na większą głębokość.  Tak, by dotrzeć do mieszków położonych najgłębiej, nie uszkadzając przy tym tkanek otaczających włos.

Zastosowana technologia PULSE IN PULSE WAVE oraz IN-MOTION ogranicza do minimum nieprzyjemne odczucia w czasie zabiegu (posiada system chłodzenia głowicy). Laser ZEMA, dzięki szerokiemu spektrum działania, niweluje przebarwienia oraz poprawia gęstość skóry. Ilość i częstotliwość zabiegów uzależniona jest od partii ciała objętej zabiegiem.

Epilacja laserowa – Jak przygotować się do zabiegu?

By zabiegi były efektywne i bezpieczne należy odpowiednio przygotować skórę w obszarze zabiegowym. Cztery tygodnie przed zabiegiem trzeba zrezygnować z opalania (także w solarium) oraz stosowania samoopalacza. Laser diodowy umożliwia depilację laserową lekko opalonej skóry, ale trzeba pamiętać, że nie może to być świeża opalenizna. Przez cztery tygodnie przed wykonaniem depilacji laserowej należy zrezygnować z depilacji mechanicznej oraz woskowania.

BARDZO ISTOTNYM jest zaprzestanie używania kosmetyków oraz przyjmowania leków np. z retinolem czy witaminami A,C,E czy ziół fotouczulających (np. dziurawiec, skrzyp polny czy nagietek) oraz preparatów zawierających betakaroten. Tydzień przed zabiegiem nie wolno stosować peelingów na obszar zabiegowy.