Regeneracja INTEGRITY

Profesjonalny zabieg leczniczy do włosów składa się z kilku etapów, które mają za zadanie maksymalnie zregenerować włosy już przy pierwszym ich użyciu.  Niewiarygodne rezultaty uzyskuje się po kilku zabiegach wykonanych w określonym cyklu.  Cykle te ustala się indywidualnie na podstawie analizy stopnia zniszczenia włosa.  

Poszczególne etapy przebiegają następująco: Do wyboru jako rozpoczęcie zabiegu stosuje się s koncentrowany integrator białka i aminokwasów lub  odżywcze masło Muru Muru. Odżywcze masło Muru Muru pozostawia miękkie, odżywione i lśniące od pierwszej jego aplikacji.   Jest to unikalna mieszanka do głębokiego odżywienia włosa. Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Masło Muru Muru podgrzewa się do konsystencji ciekłej i nakłada się na całej długości włosa.  

Pozostawiamy na kilka minut.  Skoncentrowany integrator białka i aminokwasów to odżywczy dodatek do włosów, który regeneruje i wzmacnia uszkodzone chemicznie różnymi zabiegami włosy.   Jego formuła z białkami ryżu i pszenicy pomaga chronić włosy. Również zawiera organiczne masło muru muru z kondycjonowanym działaniem odżywczym.  Pomocny w ochronie koloru. Preparat nakłada się na całej długości włosa i pozostawia na kilka minut.  

Następnie włosy zostają umyte specjalistycznym szamponem, który delikatnie oczyszcza i zapewnia większą stabilność koloru dzięki siarczanowej i wolnej od soli postaci zawierającej organiczne masło Muru Muru.   Odżywia, kondycjonuje i nawilża włosy natychmiast. Eliminuje efekt  frizz , pozostawiając je delikatne i promienne. Szamponem zmywa się wcześniej nałożone masło Muru Muru.  

Jeżeli masło nie zmyło się za pierwszym razem z powodu swojej gęstej konsystencji, czynność powtarza się. Kolejnym etapem jest nałożenie odżywczej maski do głębokiego leczenia.  To głęboko odżywcza terapia dla wszystkich rodzajów włosów. Jest to specyficzna formuła aby głębiej i mocniej odżywiać włosy oraz eliminować efekt puszenia się.   Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Dodaje włosom miękkości, połysku przy jednoczesnym zachowaniu integralności koloru.  

Składnikami aktywnymi są tu hydrolizowana keratyna, olej kokosowy, organiczne masło muru muru. Odżywkę nakłada się na czyste mokre włosy. Po przeczesaniu po około 5 minutach spłukuje czystą wodą. Ostatnim etapem jest terapia odnowy struktury włosów aminokwasami.   Idealnie regeneruje suche i osłabione włosy oraz włosy zniszczone po zabiegach chemicznych.   Pozostawia je lśniące i miękkie.

Zawiera organiczne masło Muru Muru z ekstraktami które odżywiają i pielęgnują włosy. Ampułki z preparatem to skoncentrowane źródło białka. Składnikami aktywnymi są: ekstrakt z korzenia łopianu, zhydrolizowana keratyna, kompleks aminokwasów, kompleks wielowitaminowy,   wyciąg z żeń-szenia, białka pszenicy, organiczne masło muru muru, białka ryżowe, białka sojowe.   

Efekty terapii INTEGRITY: – połysk, miękkość i zdrowie Twoich włosów – niemal natychmiastowa regeneracja włosów poprzez połączone działanie masła Muru Muru z kompleksem aminokwasów – działanie ochronne i nabłyszczające powierzchnię włosa, gwarantujące jedwabistość i miękkość – włosy odżywione w substancje odżywcze Kuracja INTEGRITY jest szczególnie polecana dla włosów suchych i zniszczonych. Produkty, które stosowane są w kuracji są pozbawione parabenów, środków powierzchniowo-czynnych i chlorków sodu.