PAPAYA MOISTURE PLUS

Terapia PAPAYA jest idealna dla wszystkich rodzajów włosów, z naciskiem na te przesuszone i pozbawione elastyczności. Regeneracja składa się z kilku etapów. Na początek głębokie oczyszczenie, a zarazem nawilżenie nadające włosom miękkości dzięki szamponowi Moisture Plus. Szampon ten jest delikatny, zmiękcza i uelastycznia suche włosy, utrzymując optymalny poziom nawilżenia. Zawiera organiczny ekstrakt z papai, Integrity 41 oraz kwas hialuronowy o działaniu przeciwstarzeniowym, a także zabezpieczającym kolor włosów.

Kolejnym etapem jest intensywna odżywka, głęboko nawilżająca. Oparta jest na organicznym ekstrakcie z papai, na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, który wykazuje głębokie działanie nawilżające oraz ekstrakcie z jagód Goji, proteinach mleka, proteinach komosy ryżowej, ekstrakcie z truskawek, ekstrakcie z nasion słonecznika. Nawilża, chroni kolor i odmładza włosy. Odżywka jest spłukiwana po kilku minutach, aby przygotować włosy do kolejnego etapu.

Trzecim etapem jest lotion Moisture Plus czyli skoncentrowany balsam, który ma przywrócić optymalny poziom nawilżenia. Lotion ma za zadanie skupić się na końcach włosów, jeśli włosy są bardzo przesuszone, okrywamy je na 5-10min i ogrzewamy w saunie dla uzyskania najlepszego efektu. Następnie spłukujemy lotion i przygotowujemy włosy do ostatniego etapu. Ostatnim etapem jest odżywka w piance bez spłukiwania Moisture Plus Whipped Cream. Pianka wnika we włosy, głęboko je nawilżając na całej długości. Pozostawia włosy miękkie, promienne i odżywione. Jej lekka formuła nie obciąża włosów i pomaga w ich rozczesywaniu. Whipped cream sprawia, że włosy są wygładzone i miękkie w dotyku.

Produkty używane podczas regeneracji PAPAYA są pozbawione parabenów. Receptura tych kosmetyków oparta jest na organicznych ekstraktach z papai i zawiera drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiedni poziom wilgoci włosom. Niepowtarzalna formuła i cudowny zapach dają radość z posiadania zdrowych i pięknych włosów. Włosy zyskują blask, o jakim marzyłaś. Filtry UV zawarte w tych produktach zapewniają ochronę dla włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych, które powodują starzenie się włosów. Filtry UV pozwalają dłużej cieszyć się kolorem, połyskiem i gładkością włosów. Składnik Integrity 41 chroni kolor włosów i zapobiega ich blaknięciu, a także sprawia, że włosy stają się miększe. Proteiny quinoa sprawiają, że włosy są bardziej elastyczne, a proteiny mleka dogłębnie odżywiają je od środka.

Natura doskonale opiekuje się kosmetykami, dostarczając im swoje organiczne ekstrakty z truskawek i jagód Goji, które mają działanie ochronne, tonizujące i odżywcze. Regenerację PAPAYA możesz serwować swoim włosom, tak często jak zechcesz. Terapia ta może być wykonana jako  indywidualny zabieg, lub przy okazji koloryzacji – sama decydujesz, kiedy podarować swoim włosom coś tak genialnego.